Nieuwe waterleiding onder de gracht zonder graven
Voor het eerst legde Waternet een nieuwe drinkwaterleiding aan onder een Amsterdamse gracht zonder te boren of te graven.
Lees meerAfgelopen zomer hebben ongeveer 250 Amsterdammers de kwaliteit van het water in Amsterdam gemeten. Deelnemers van Het Schone Waterexperiment hebben gemeten in grachten, sloten, vijvers en vaarten. Zonder hen was het niet mogelijke om alles zó goed te meten.
De Gaasperplas is het schoonst volgens het experiment. Het water ziet er schoon uit. Het ruikt lekker. En er zijn veel planten en dieren gevonden. Op vrijdagavond 6 oktober is de slotbijeenkomst van Het Schone Waterexperiment.
Vrijdag 6 oktober is de afsluiting van het experiment op ons hoofdkantoor. Tijdens de slotbijeenkomst kijken we terug op de resultaten van alle metingen. En horen we graag de ervaringen van de deelnemers. Ook kijken we naar de toekomst. Hoe kunnen we de resultaten gebruiken voor ons werk? Kijk voor het programma op www.hetschonewaterexperiment.nl (U verlaat deze site)
Voor het eerst legde Waternet een nieuwe drinkwaterleiding aan onder een Amsterdamse gracht zonder te boren of te graven.
Lees meerTussen 12 juli en 24 augustus kunnen houders van een Stadspas iedere woensdag gratis mee naar de prachtige Amsterdamse Waterleidingduinen.
Lees meerOp 10 juli hebben Waterschap Amstel, Gooi en Vecht en de gemeente Amsterdam ingestemd met het voorstel om Waternet te splitsen.
Lees meerDe gemeente Amsterdam en Waterschap Amstel, Gooi en Vecht hebben het besluit om Waternet te splitsen bekend gemaakt.
Lees meer